Infolinia:

801 404 801

/files/photo/zaprojektuj swoje wnetrze (3).png

Drzwi wewnętrzne – jakie wybrać?

2018.01.04

Modeli drzwi wewnętrznych jest na rynku tyle, ile można mieć pomysłów na urządzenie domu czy mieszkania. Drzwi są czymś więcej niż tylko ruchomą przegrodą zapewniającą intymność i tłumiącą hałas. Współtworzą klimat wnętrza, będąc ważnym elementem wystroju. Czym należy się kierować, wybierając drzwi wewnętrzne, podpowiadamy w artykule.

Czytaj więcej >
/files/photo/okno doskonale.jpg

Jak przygotować okna do zimy

2017.12.13

Choć wciąż jeszcze panuje jesienna aura, już tylko kilka dni dzieli nas od astronomicznej zimy. Najwyższy czas, by należycie zadbać o nasze okna, które w ciągu zimowych miesięcy będą narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jak zatem przygotować okna na mroźne, śnieżne i wietrzne dni? Wskazówki znajdziecie w tym wpisie.

Czytaj więcej >
/files/photo/fotolia_108344617_subscription_monthly_m.jpg

Wodoszczelność okna

2017.11.20

Wodoszczelność to jeden z najważniejszych parametrów charakteryzujących okno. Odkrywamy jego tajemnice. Sprawdź w jaki sposób badane są okna.

Czytaj więcej >
/files/photo/zaprojektuj swoje wnetrze (2).png

5 sposobów na jasne wnętrze

2017.11.02

Masz dość siedzenia w ponurych pomieszczeniach? Męczy Cię nadmiar sztucznego światła, które towarzyszy Ci nieustannie podczas długich jesiennych dni? Mamy dla Ciebie kilka sprytnych trików, które pomogą Ci zaprosić światło do Twego domu!

Czytaj więcej >
/files/photo/szyba.jpg

Szyba niejedno ma imię

2017.09.13

Nieograniczona gama kolorów, rodzajów przeszkleń, typów szyb oraz najrozmaitszych kształtów sprawia, że zakup nowych, idealnych okien jest dziś tak prosty, jak nigdy dotąd.

Czytaj więcej >
< 123