Infolinia:

801 404 801

/files/photo/jak myc okna.jpg

Jak myć okna

2018.03.27

Myśl o wiosennych porządkach przyprawia Cię o zawrót głowy? Nie wiesz jak i kiedy się do tego zabrać? Nadciągamy z pomocą! Przedstawiamy krótki poradnik jak szybko, łatwo i skutecznie umyć okna na wiosnę.

Czytaj więcej >
/files/photo/pomysl na wnetrze (2).png

Jak efektownie i szybko odmie...

2018.02.28

Zależy ci na tym, aby pomieszczenia w twoim domu czy mieszkaniu zyskały nowy, atrakcyjny wygląd, lecz nie chcesz przeznaczać na to zbyt wiele energii i czasu? Z naszego tekstu dowiesz się, jak w nieskomplikowany sposób, w zaskakująco krótkim czasie dokonać korzystnych i efektownych zmian w aranżacji wnętrza.

Czytaj więcej >
/files/photo/montaz tradycyjny.png

Ciepły montaż - czy warto?

2018.02.16

Aby w pełni wykorzystać właściwości termoizolacyjne okien, trzeba zadbać o ich prawidłowy montaż. Zastosowanie w trakcie montażu tylko jednej warstwy izolacji cieplnej (piany PUR) nie jest niestety wystarczające. O wiele efektywniejszym rozwiązaniem jest montaż trójwarstwowy (ciepły), o którym przeczytasz w tym wpisie.

Czytaj więcej >
/files/photo/projekt domu.jpg

Okna względem stron świata

2018.01.23

Wybierasz projekt domu bądź remontujesz swoje cztery kąty i chcesz dowiedzieć się, z której strony najlepiej mieć okna w salonie, a z której w kuchni czy w sypialni? W tym wpisie podpowiadamy Ci, jaka ekspozycja okien w poszczególnych pomieszczeniach pozwoli optymalnie wykorzystać naturalne światło i ciepło słoneczne.

Czytaj więcej >
/files/photo/pomysl na wnetrze (4).png

Drzwi wewnętrzne – jakie wybrać?

2018.01.04

Modeli drzwi wewnętrznych jest na rynku tyle, ile można mieć pomysłów na urządzenie domu czy mieszkania. Drzwi są czymś więcej niż tylko ruchomą przegrodą zapewniającą intymność i tłumiącą hałas. Współtworzą klimat wnętrza, będąc ważnym elementem wystroju. Czym należy się kierować, wybierając drzwi wewnętrzne, podpowiadamy w artykule.

Czytaj więcej >
< 123