Infolinia:

801 404 801

2017.11.02

5 sposobów na jasne wnętrze

 

#1 Minimalizm to podstawa 

Zrób szybką analizę swojego pomieszczenia i oczyść przestrzeń ze zbędnych przedmiotów. Ciemne dywany, wzorzyste koce i poduchy, a także nadmiar dekoracji mogą przytłoczyć Twoją przestrzeń.

 

 

#2 Uwolnij okna

Odsłoń swoje okna i uporządkuj przestrzeń wokół nich. Ciężkie zasłony zastąp lekkimi firanami, które zapewnią Ci prywatność i nie będą stanowiły przeszkody dla promieni słonecznych.

jasne wnętrze

 

 

#3 Biel na ścianach

Zadbaj o odpowiednie kolory ścian. Biel to najlepszy sprzymierzeniec jasnych przestrzeni, który nie pochłania promieni słonecznych. Jeśli chcesz, aby na Twoich ścianach zagościł kolor, postaw na jasne, pastelowe odcienie różu, zieleni, żółci lub błękitu.

wnętrze mieszkania

 

 

#4 Biel na meblach

Wymień swoje meble na jaśniejsze lub postaraj się o białe dodatki, które je rozjaśnią: na brązowych panelach rozłóż kremowy dywan, ciemną kanapę przykryj jasną narzutą a stół nakryj białym obrusem.

jasne i ciemne wnętrze

 

 

#5 Lustro zamiast obrazu

Im większe tym lepsze. Lustro optycznie powiększy Twoją przestrzeń. Zadbaj jednak o jego odpowiednie umiejscowienie, aby elementy odbijające się w nim stanowiły dodatkową dekorację Twojego pomieszczenia.

obraz zamiast lustra

 

 

 

Komentarze Brak komentarzy.
Dodaj komentarz