Infolinia:

801 404 801

2017.06.12

Jak okna wpływają na wnętrza ?

Jak okna wpływają na elegancję domowych wnętrz ?

Jasne jak okno

Kierunkiem ciągle rozwijającym się w projektowaniu wnętrz jest wykorzystywanie coraz obszerniejszych przeszkleń, z których czasem tworzy się nawet całe fasady. Poprzez zastosowanie takiego typu rozwiązania zwiększa się atrakcyjności budynku. Ponadto duże przeszklenia nowoczesnych domów to darmowy dostęp do naturalnego światła. Nikogo nie trzeba przekonywać jak bardzo jesteśmy wyczuleni Najlepszym sposobem na obszerne przeszklenia jest wykorzystanie dużych unoszono-przesuwnych drzwi tarasowych (np. T-Slide). Minimalistyczne klamki oraz fakt , iż jedynym widocznym elementem okucia jest klamka powoduje , że produkt ten idealnie wpisuje się w nowoczesne jak i również w klasyczne budynki . Mocnym plusem drzwi jest zastosowanie tzw. niskiego progu. Dodatkowy atut to cicha praca i szeroka paleta kolorów.

niski próg

Okno oknu nierówne

Walory estetyczne to oczywiście nie wszystko, co można zyskać decydując się na wybór nowoczesnych okien. Duże przeszklenia dbają o pozytywne samopoczucie. Promienie słoneczne mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Dzięki temu wnętrza są chronione przed nadmierną utratą ciepła. Dodatkowo zastosowanie nawiewników umożliwia cyrkulację powietrza, która to wpływa na jakość życia w domu. Zaletą zaawansowanych technologicznie okien jest sposób ich wykonania. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w produkcji okien , pozwala stworzyć okno o niewidocznych zgrzewach co wpływa na postrzeganie estetyki okna..

Dzięki nowej koncepcji projektowej uzyskujemy więcej światła wewnątrz budynku.

W jaki sposób ? 

Wystarczy wykończyć swój dom gustownymi drzwiami wewnętrznymi. Drzwi szklane (np. T-Glass) rozjaśniają ciemne pomieszczenia typu łazienka , garderoba oraz pomieszczenia gospodarcze. Decydując się na szklane drzwi mamy do wyboru od groma wzorów. Skłaniając się ku dużemu i cenionemu producentowi mamy pewność , iż będziemy mieć do wyboru kilka wariantów.

Szklane drzwi

T-GLASS 029

Drzwi szklane

T-GLASS 030

Komentarze Brak komentarzy.
Dodaj komentarz