Infolinia:

801 404 801

W latach 2007-2013 firma Budvar Centrum S.A. występowała o dotacje i korzystała z dofinansowania ze środków Unii Europejskiej przy realizacji następujących projektów:

  • W ramach Projektu „Promocja produktów firmy BUDVAR Centrum SA na rynkach europejskich” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Spółce udało się zaprezentować swoje towary na targach.
  • Projekt Współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - na podstawie umowy SPOWKP/2.3/2/10/852 - dofinansowanie na zakup środków trwałych służących do produkcji okien z PCV. zobacz »
  • Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - na podstawie umowy SPOWKP/2.3/2/10/859 - dofinansowanie na zakup środków trwałych służących do produkcji okien z PCV. zobacz »
  • Projekt Współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Projekt Innowacyjna Gospodarka w ramach Narodowej Strategii Spójności "Dotacje na Innowacje" - na podstawie umowy UDA -POIG.08.02.00 -10-004/08-00 firma Budvar Centrum S.A. otrzymała dofinansowanie na wsparcie wdrożenia elektronicznego biznesu typu B2B. zobacz »
  • Projekt Współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Projekt Innowacyjna Gospodarka w ramach Narodowej Strategii Spójności "Dotacje na Innowacje"- Opracowanie i wdrożenie nowego wzornictwa w firmie Budvar Centrum S.A. Okres realizacji 17.02.2009 – 30.06.2010. zobacz »


Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego firma BUDVAR Centrum miała możliwość zwiększenia produkcji okien, zwiększenia ilość osób zatrudnionych w firmie, co tym samym pozytywnie wpłynęło na rozwój gospodarki w regionie. Dzięki Programowi Dotacje na Innowacje można było również wprowadzić nowe wzornictwo, co poszerzyło ofertę firmy na rynku i przyczyniło się do wyrożnienia oferty firmy BUDVAR Centrum spośród konkurencji.